Vonný vosk Lumpies Santovy dobroty

260 Kč s DPH
  • Dostupnost: skladem

Nádherná vánoční vůně, která k vám domů pozve magický sváteční pocit. Voňavá jedle a lesní dřeviny posazené nad vůní teplých vanilkových sušenek posypaných cukrem. Santa se těší, až ucítí na svých cestách sušenky.

Lumpies - jsou vyrobeny ze směsi nejkvalitnějších přírodních olejů a sójového vosku se špetkou třpytu a hravém designu. Nejsilnější vonný vosk, co máme v nabídce v nejroztomilejším provedení. Snadné použití a malé množství Lumpies naplní váš dům vůní na celé hodiny!

Obsah: 100 gramů produktu
Doba hoření: 100 hodin vůně

V balení je dodávána dřevěná lžíce, která vám umožní nabírat vonný vosk Lumpies do vaší aroma lampy, nebo elektrické lampy.

Busy Bee Candles vonný vosk je ze sójového vosku, získané přirozeným způsobem ze sójových bobů, pocházejících z ekologického zemědělství. Vydrží hořet o 50% více než parafínové výrobky díky svým vlastnostem. V důsledku toho je náš vosk nezávadný pro lidské zdraví a ekologický výrobek šetrný k zemi.

Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah silného slunečního záření a nadměrného tepla. Udržujte Lumpies mimo dosah dětí a domácích zvířat. Obsah nepoživatelný.