✨GLITTERGASM oční třpyt - TINSEL TOWN

164 Kč s DPH 205
  • Dostupnost: skladem

Popis barvy: Duhově zářivě bílá. GLITTERGASM ✨TO JE OČNÍ KÓD! Jedná se o kosmetickou směs mikro odlesků a různé velikosti třpytu. Jsou nejvyšším standardem ve veganské kosmetice, které jsou k dispozici. Většina třpytu na současném trhu je syntetických. Přesto se Medusa’s Makeup podařilo vytvořit zcela 100% minerální odstíny, jako jedna z mála kosmetických vegan značek.

Oční třpyt Medusa's Makeup jsou cenově dostupné a rozkošné. Snadno se aplikují a zůstávají na víčku s minimálním spadem. Buďte připraveni na nápor komplimentů. Jednorožčí prach z Vás udělá nadpozemskou vílu. Skvělé pro party make-up, festivalový make-up a nejen pro roztleskávačky a roller derby.

Jak používat: Prstem naneste tenkou vrstvu Glitter Fix na oční víčko. Poté naneste třpytky dle potřeby. Pro maximální dramatický efekt doporučujeme použít „The Fix“ v kombinaci se sprejem „Magical Makeup“. GLITTERGASM je všestranný můžete jej bezpečně použít na vlasy, rty, oči, obličej a tělo. Jednoduchá aplikace každou z nás potěší není potřeba žádného maskérského mistrovství.

Připomínáme našim kráskám, aby při použití třpytu poblíž oblasti očí postupovaly mimořádně opatrně.

Složení: akrylový kopolymer, hliníkový kopolymer.

Obsah: 2 gramy čisté hmotnosti.

✨GLITTERGASM oční třpyt - TINSEL TOWN